RAGNAR SANDBERG

Tillskriven, olja på pannå, osignerad.

Självporträtt. Bildmått 28 x 23 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt ytslitage. Enstaka fläckar. Nålhål med smärre krackelyr.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - S1
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 15 000 SEK

    7 500
    733 EUR
    858 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (8 bud)
    220 maj 16:247500SEK
    420 maj 13:467000SEK
    220 maj 08:106500SEK