PIERRE BONNARD, efter, färgakvatint, utförd av Jacques Villon 1924, numrerad 90/200.

"La femme au chien". Utgiven av Bernheim-Jeune, Paris. Plåtstorlek 50 x 24,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad. Smärre fläckar. Mindre skador vid kant.

Utropspris
5 000 SEK