GUNNAR TORHAMN

Olja på pannå, signerad.

Fiskare. Bildmått 60 x 72 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Obetydlig fläckar.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - P1
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    5 timmar 4 minuter

    Utropspris: 12 000 SEK

    11 500
    1 119 EUR
    1 332 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 12 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (11 bud)
    620 maj 16:5111500SEK
    420 maj 15:4111000SEK
    6A20 maj 15:4110500SEK
    Acceptpris på 9 600 SEK uppnåddes