Design
1045212

BJØRN WIINBLAD, 36 bestick, porslin, "Siena", Rosenthal, 1900-talets andra hälft.

Tolv knivar, längd 20 cm.
Tolv gafflar, längd 20 cm.
Tolv skedar, längd 20 cm.

Mindre bruksslitage. Enstaka smärre nagg.

Utropspris
4 000 SEK