BREITLING

Aerospace, Repetition Minutes, armbandsur, 40 mm.

titan, quartz, safirglas, analog/digital, titanlänk (ej original), cert, maj 2001, box, ytterkartong.

Serienr 313320, Referensnr E65362

Konditionsrapport

Skadat glas. Slitage. Repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V39

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Carl  Palmegren

Carl Palmegren
Biträdande specialist klockor

carl.palmegren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 9 000 SEK

    4 200
    411 EUR
    480 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    324 maj 20:374200SEK
    224 maj 20:214000SEK
    117 maj 20:023800SEK