Design
1045325

Kari Alakoski

(Finland)
Kari Alakoski
(Finland)

KARI ALAKOSKI, skulptur, glas, signerad Kari Alakoski Iittala 1998.

Ljusgrön glasmassa. Höjd 29,5 cm.

Litet fotnagg.

Utropspris
3 000 SEK