Tolv bordsgafflar, tolv bordsknivar med blad i rostfritt stål, nio kaffeskedar, åtta fiskgafflar, åtta fiskknivar, tolv smörgåsgafflar, tolv smörgåsknivar med blad i rostfritt stål, sex smörknivar med blad i rostfritt stål, såsslev samt osthyvel med blad i rostfritt stål. Total vikt 2952 g.
Bruksskick. Repor.