KAFFESKEDAR OCH MOCCASKEDAR

6 + 11, silver och emalj, Norge.

Dekorerade med emalj i olika färger. Delvis förgyllda. Längd 10-11,5 cm. vikt ca 160 gram

Konditionsrapport

Bruksskick. Smärre bucklor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L19

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    700
    68 EUR
    80 USD

    Budhistorik (2 bud)
    220 maj 10:23700SEK
    Acceptpris på 700 SEK uppnåddes
    117 maj 11:45300SEK