BESTICKSERVIS, 22 delar, silver, "Sachsisk", Mema samt Cohr silver, 2000-tal

5 bordsknivar 22 cm
6 bordsgafflar 17,5 cm
5 bordsskedar 18 cm
5 kaffeskedar 12 cm
smörkniv 16,5 cm

Vikt, exklusive knivar, 535 gram

Smärre slitage.

Utropspris
4 000 SEK