SVEN X:ET ERIXSON

Olja på pannå, signerad och daterad 35.

Studie, Paris. 41 x 33 cm.

Konditionsrapport

Ytslitage. Krackelyr. Färgbortfall.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - P2
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 10 000 SEK

    Slutpris

    8 000
    776 EUR
    917 USD

    Budhistorik (15 bud)
    218 maj 17:198000SEK
    Acceptpris på 8 000 SEK uppnåddes
    218 maj 17:177800SEK
    218 maj 17:177600SEK