TAMARA ALADIN, VAS och 4 st LJUSSTAKAR / VASER, glas, Riihimäen lasi 1970-tal.
"Amuletti"-vas, höjd 20 cm.
"Carmen" -ljusstakar eller vaser, ett par höjd ca 13,5 cm och det andra paret höjd 20 cm.
Slitage.