GRAMMOFON, 1910-30-tal.

GRAMMOFON, 1910-30-tal.

Ljuddosa märkt Adler. Bredd 39 cm, djup 38 cm, höjd 35 cm. En grammofonskiva medföljer.

Sedvanligt slitage. Ej genomgången. Ej funktionstestad.

Utropspris
200 EUR