MANSCHETTKNAPPAR

Ett par med trappslipade smaragder.

14K vit, rosé samt gul guld, ej stämplade. Smaragder, totalt ca 0,30 ct. Längd ca 2,2 cm. Totalvikt ca 12,8 g.

Konditionsrapport

Slitage.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - S3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sara Berglund

Göteborg

Sara Berglund
Värderare smycken

sara.berglund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    2 800
    274 EUR
    320 USD

    Budhistorik (4 bud)
    419 maj 19:342800SEK
    Acceptpris på 2 800 SEK uppnåddes
    316 maj 17:242600SEK
    212 maj 23:041200SEK