OKÄND KONSTNÄR

Olja på duk, signerad E Steiner.

Stilleben. 90 x 125 cm.

Konditionsrapport

Krackelyr. Retuscher. Mindre duklagningar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L37

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 700
    165 EUR
    195 USD

    Budhistorik (21 bud)
    723 maj 10:371700SEK
    4A23 maj 10:361600SEK
    723 maj 10:361500SEK