Rey Urban

(Sverige, 1929-2015)
Rey Urban
(Sverige, 1929-2015)

REY URBAN, halslänk, silver, 1982

Avlånga dubbelstavar. Längd ca 68 cm. Vikt 27,9 g. Originalask.

Slitage. Repor.

Klubbat pris
900
79
83
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
31 maj 2018 10:17
900 SEK
31 maj 2018 10:17
850 SEK
30 maj 2018 21:15
800 SEK
26 maj 2018 18:08
400 SEK
26 maj 2018 8:09
300 SEK