Rey Urban

(Sverige, 1929-2015)
Rey Urban
(Sverige, 1929-2015)

REY URBAN, armlänk , sterlingsilver, stämplat 2005

Vikt 115,7 g. Längd ca 21 cm. Originalask.

Repor. Slitage.

Klubbat pris
4 700
417
435
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
1 jun 2018 20:39
4 700 SEK
9
1 jun 2018 20:38
4 500 SEK
1 jun 2018 20:38
4 400 SEK
9
1 jun 2018 20:10
4 200 SEK
1 jun 2018 20:10
4 000 SEK
9
1 jun 2018 20:10
4 000 SEK
1 jun 2018 18:41
3 701 SEK
1 jun 2018 18:41
3 501 SEK
1 jun 2018 18:39
3 201 SEK
1 jun 2018 18:39
3 001 SEK
1 jun 2018 18:35
3 000 SEK
8
1 jun 2018 18:30
2 800 SEK
1 jun 2018 18:30
2 611 SEK
1 jun 2018 9:47
2 200 SEK
1 jun 2018 9:47
2 000 SEK
1 jun 2018 7:43
1 800 SEK
30 maj 2018 20:59
1 700 SEK
30 maj 2018 18:25
1 600 SEK
30 maj 2018 18:25
1 500 SEK
30 maj 2018 14:36
1 400 SEK
28 maj 2018 12:57
1 300 SEK
26 maj 2018 22:47
1 200 SEK
26 maj 2018 22:47
1 100 SEK
25 maj 2018 23:32
1 000 SEK
24 maj 2018 20:34
950 SEK