OKÄND KONSTNÄR

Olja på duk, osignerad.

Mansporträtt. 60 x 53 cm.

Konditionsrapport

Omfattande krackelyr och färgbortfall. Duklagningar. Tryckmärken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I23

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    3 900
    378 EUR
    447 USD

    Budhistorik (17 bud)
    721 maj 10:173900SEK
    1A21 maj 10:153700SEK
    721 maj 10:153500SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes