1046520

SKÅP

Georg Kofoed, Danmark, 1900-talets första hälft.

Betsad björk och almrotsfaner. Överdel med två dörrar och bakomliggande hyllplan. Tre lådor. Nedtill med två dörrar och bakomliggande hyllplan. Rester av etikett. Bredd 135. Djup 43. Höjd 140 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor. En gavel med fanerskador. Dörrar med några torrsprickor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N6

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 6 000 SEK

    4 600
    441 EUR
    513 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (12 bud)
    320 jun 17:564600SEK
    320 jun 17:544400SEK
    320 jun 17:544200SEK