Design
1046664

TERENCE WOODGATE, sideboard, "Sussex", för Punt Mobles, 2000-tal

Ekfaner. Underrede i metall. Ovandel med lådor, underdel med skåpsdörrar och bakomliggande hyllplan. Bredd 103, djup 48,5, höjd 92,5 cm

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
6 000 SEK