SPEGEL

Rokoko, Stockholmsarbete, 1700-talet andra hälft.

Förgylld och bronserad ram med skuren dekor av rocailler och blad. Stockholms hallstämpel. Möjligen signerad C. Ca 80 x 34 cm

Konditionsrapport

Slitage. Dekorbortfall. Sprickor. Lagningar. Senare förgyllning och bronsering. Senare glas och bakstycke. Anlupet glas.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - P1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 7 timmar

    Utropspris: 12 000 SEK

    4 000
    388 EUR
    459 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 4 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    117 maj 07:394000SEK
    117 maj 07:383000SEK