RING

18K guld med en smaragd och små pärlor.

Mått 17 3/4 / 56-, vikt 3.6 gram. Utländska stämplar.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anita Bolin

Anita Bolin
Senior specialist smycken

anita.bolin@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    3 dagar

    Utropspris: 3 000 SEK

    1 500
    146 EUR
    172 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    420 maj 12:331500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes
    318 maj 19:10950SEK
    218 maj 12:49900SEK