LARS LERIN

Akvarell signerad och daterad med dedikation: "Til Knut fra Lars aug -95".

"Fra Svolvær, Lofoten". 20 x 30,5 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

pedro.westerdahl@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 20 000 SEK

    Slutpris

    54 000
    5 238 EUR
    6 190 USD

    Budhistorik (35 bud)
    918 maj 19:1454000SEK
    7A18 maj 19:1352000SEK
    918 maj 19:1350000SEK
    Acceptpris på 16 000 SEK uppnåddes