TAKLAMPOR

2 st, "Silo", Zero, 2000-tal.

Gullackerad metall. En lampa med tre ljuspunkter, längd ca 105 cm, höjd ca 23 cm, en med en ljuspunkt, höjd ca 23 cm. Märkta. Delar för upphängning medföljer.

Konditionsrapport

Bruksskick. Repor. Ej funktionstestade eller monterade.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    19 timmar 25 minuter

    Utropspris: 1 500 SEK

    300
    29 EUR
    34 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 350 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    118 maj 10:33300SEK