Gullackerad metall. En lampa med tre ljuspunkter, längd ca 105 cm, höjd ca 23 cm, en med en ljuspunkt, höjd ca 23 cm. Märkta. Delar för upphängning medföljer.
Bruksskick. Repor. Ej funktionstestade eller monterade.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.