PAAVO SAINIO

3 st oljemålningar på duk, uppfodrade på kartong, signerade, en daterad -62.

Gamla Åbo. Bildstorlek 14,5 x 14,5 cm, 21 x 20 cm och 20,5 x 22,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - J1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    80
    EUR
    825 SEK
    95 USD

    Budhistorik (4 bud)
    317 maj 10:0080EUR
    Acceptpris på 80 EUR uppnåddes
    317 maj 10:0060EUR
    212 maj 23:5050EUR