KOPPAR, 2+1+1, porslin. KPM, Meissen resp AR.

Ett par chockladkoppar, KPM, med polykrom och förgylld dekor. Koppens höjd 7 cm.
En mockakopp Meissen med polykrom dekor.
En mockakopp märkt Augustus Rex, dekor i vinrött, guld och polykromt.

Bruksslitage. En chokladkopp med spricka. Meissenkoppen 2:a sortering.

Utropspris
2 000 SEK