SKÅP, nyrenässans, 1800-talets slut.

Fanerat med valnöt. En dörr med bakomliggande hyllor, en låda, toppen med fövaringsfack. Bredd 64, djup 33, höjd 75 cm. Nyckel finns.

Troligen överdel till skåp. Smärre skador och slitage, repor och märken.

Utropspris
2 500 SEK