KENNETH BERGENBLAD

Dagbädd, "Spider Lounge", Dux, 1900-talets slut.

Stomme av lacekrad metall. Grå avtagbar textilklädsel. Längd 176. Bredd 72. Höjd 38-66 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H154

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 8 000 SEK

    4 000
    391 EUR
    457 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (5 bud)
    524 maj 11:214000SEK
    422 maj 22:013500SEK
    322 maj 21:522500SEK