VÄGGLAMPA, art deco, 1900-talets första hälft.

Frostat glas med dekor av ansikte och bågskyttar. Höjd 26,5 cm.

Ej funktionstestad. Obetydligt kantnagg.

Utropspris
1 500 SEK