ARON GERLE

Olja på pannå, signerad,

Stadsvy. 28,5 x 35,5 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt ytslitage.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - T3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    400
    39 EUR
    46 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    324 maj 18:51400SEK
    220 maj 07:20350SEK
    117 maj 19:33300SEK