SILVERKEDJA

Handsmidd, stämplad AHÖ (Anders Högbergs Silversmedja), Göteborg 1964.

Längd 50 cm, vikt 28 gram.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anita Bolin

Anita Bolin
Senior specialist smycken

anita.bolin@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    3 dagar

    Utropspris: 1 500 SEK

    2 950
    286 EUR
    338 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 150 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (19 bud)
    6A20 maj 21:042950SEK
    320 maj 21:042750SEK
    620 maj 19:342500SEK