ZENITH, fickur, savonett, 51 mm.

14K guld, ankargång, centrumsekund, gravyr, total vikt 87 g, ca 1930.

Verknr 2984409, Boettnr 346866 / 81

Entaka repor och bucklor. Defekt.

Utropspris
4 000 SEK