SKÅP, 1800-tal.

SKÅP, 1800-tal.

Tvådelat. Furu. Överdel med skåpdörrar med bakomliggande hyllinredning samt tre lådor. Underdel med skåpdörrar med bakomvarande hyllinredning. Bredd 128. Djup 53. Höjd (166+89) 255 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
4 000 SEK