BRUNO LILJEFORS

Olja på duk, signerad Bruno Liljefors och daterad 1921.

Vinterlandskap med räv. 60 x 80 cm.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

pedro.westerdahl@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 6 timmar

    Utropspris: 250 000 SEK

    195 000
    18 712 EUR
    21 764 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 197 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (14 bud)
    815 jul 20:40195000SEK
    Acceptpris på 195 000 SEK uppnåddes
    1115 jul 19:37185000SEK
    1015 jul 17:55157000SEK