SKÅP

Swedish Modern, 1940-tal.

Massivt björk samt flambjörk. Fyra dörrar med bakomliggande lådor och hyllplan. Två utdragbara avlastningsskivor. Märkt "Lidingö". Bredd 113. Djup 44. Höjd 154 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor. Märken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N12

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    6 300
    616 EUR
    720 USD

    Budhistorik (16 bud)
    2A23 maj 18:486300SEK
    323 maj 18:486100SEK
    2A23 maj 18:475800SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes