JULES SCHYL

Olja på duk, signerad.

Blomsterstilleben. 52x28 cm.

Konditionsrapport

Obetydliga fläckar.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T18
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    1 501
    146 EUR
    172 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    218 maj 02:351501SEK
    212 maj 18:311200SEK
    212 maj 18:301000SEK