Fanerat med idegran, upptill två spröjsade och glasade dörrar, nedtill dörrpar, längd 106, bredd 41, höjd ca 209 cm Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10