ARMBANDSUR

Art deco, 11 mm.

18K vitguld, Mekanisk urverk (manuell), Plexiglas, briljantslipade diamanter totalt ca; 0,38 ct, vikt totalt ca; 18,1 g

Ej genomgången. Fungerar vid enklare test, men funktion kan ej garanteras. Genomgång rekommenderas.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Skador på länk.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - S3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Malin Jigfelt

Göteborg

Malin Jigfelt

malin.jigfelt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    3 500
    336 EUR
    391 USD

    Budhistorik (7 bud)
    611 jul 18:423500SEK
    510 jul 15:403300SEK
    4A10 jul 15:403200SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes