18K vitguld, Mekanisk urverk (manuell), Plexiglas, briljantslipade diamanter totalt ca; 0,38 ct, vikt totalt ca; 18,1 g
Ej genomgången. Fungerar vid enklare test, men funktion kan ej garanteras. Genomgång rekommenderas.
Åldersrelaterat slitage. Skador på länk.