IKON I KIOTA

Ryssland Moskva 1855.

Kristus den Allsmäktige.
Ikon, tempera på pannå.
Risa, förgyllt silver.
Ikonen storlek 18x14 cm.
Kiotans storlek 25x21 cm.

Konditionsrapport

Ställvis slitage. Ej examinerad ur risa. Dekordel saknas. Omfattande skador på kiotan.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - V30

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 400 EUR

    Slutpris

    461
    EUR
    4 752 SEK
    545 USD

    Budhistorik (16 bud)
    824 maj 21:05461EUR
    6A24 maj 21:05450EUR
    6A24 maj 21:05441EUR
    Acceptpris på 300 EUR uppnåddes