SOFFA

Norell Möbler, 1900-talets andra hälft.

Tvåsits. Brunt läder. Knapphäftad rygg samt lösa sittplymåer. Märkt "Norell made in Sweden" under plymå. Längd 160 cm sitthöjd 39 cm

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Skada

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    5 timmar 54 minuter

    Utropspris: 5 000 SEK

    1 000
    97 EUR
    115 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    120 maj 09:021000SEK
    117 maj 20:13800SEK
    117 maj 20:13500SEK