SKÅP

1900-talets andra hälft.

Fanerat med teak. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Tre svärtade lådor. Beslag av mässing. En utdragbar avlastningsskiva. Bredd 103, djup 42, höjd 126 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T14

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 23 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    1 001
    97 EUR
    116 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 101 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    120 maj 10:551001SEK
    319 maj 00:43455SEK
    217 maj 12:09350SEK