SKÅP, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med teak. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Tre svärtade lådor. Beslag av mässing. En utdragbar avlastningsskiva. Bredd 103, djup 42, höjd 126 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
3 000 SEK