KLÄDSKÅP

1900-talets första hälft.

Grönmålat. Tre skåp med ett hyllplan vardera samt krokar invändigt. Längd 130 cm, bredd 43 cm, höjd 180 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Färgbortfall. Mindre avslag samt hål i en dörr. Krackelyrer. Fläckar. Senare krokar samt saknar hyllplan. Beslag saknas. Något tröga dörrar. Nycklar saknas.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    4 810
    462 EUR
    537 USD

    Budhistorik (9 bud)
    713 jul 13:074810SEK
    6A13 jul 13:074610SEK
    713 jul 13:074500SEK
    Acceptpris på 3 500 SEK uppnåddes