HANS-AGNE JAKOBSSON, fönster- / taklampor, 3 st, modell T766, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Mässing. Delvis genombruten dekor. Höjd 18 cm.

Ej funktionstestad. Visst bruksslitage. Ställvisa anlöpningar.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

7A. Matthias van Arkel, matta, ”Baroque”, tuftad, ca 348 x 199 cm, EGE Carpets, Danmark 2023, Signerad och numrerad 1/6.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
36 000

ditt bud
Aktuellt bud:
36 000 SEK