SKÅP

1900-talets andra hälft.

Fanerat med teak. Två skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan samt lådor. Fyra lådor under. Bredd 150, djup 44, höjd 133 cm.

Konditionsrapport

En mässingshylsa för hyllplan saknas. Slitage. Repor. Märken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C11

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    1 200
    116 EUR
    138 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (5 bud)
    419 maj 16:451200SEK
    419 maj 16:441100SEK
    319 maj 06:561000SEK