ÖLGLAS

18 st, 1900-tal.

Munblåst cuppa på kvadratisk fot med gjuten dekor. Höjd cirka 11,5 - 12,5 cm.

Konditionsrapport

Slitage med cirka två delar med nagg. Samtliga med fotnagg.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V13

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 600
    156 EUR
    183 USD

    Budhistorik (4 bud)
    123 maj 15:361600SEK
    2A23 maj 15:361500SEK
    223 maj 15:20350SEK