GUNNAR NYLUND

Ett par väggkonsoler, chamotterat stengods, Rörstrand, omkring 1900-talets mitt.

Längd 17 cm, bredd 16 cm, höjd 17 cm vardera.

Konditionsrapport

Sedvanligt ytslitage med enstaka nagg på bakkanter. Bränningssprickor.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V5

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    3 dagar 17 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    350
    34 EUR
    41 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    217 maj 21:08350SEK
    116 maj 22:56300SEK