EERO VON BOEHM

Olja på masonit, signerad.

En röd morgonrock. 46 x 34 cm.

Konditionsrapport

Repor.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - T11
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 400 EUR

    70
    EUR
    716 SEK
    82 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (5 bud)
    224 maj 12:1770EUR
    224 maj 09:3865EUR
    123 maj 16:2760EUR