Lackerad trästomme med skärm i vit akryl. För fyra ljuspunkter vardera. Etikettmärkta. Diameter ca 55 cm.
Ej funktionstestade. Bruksslitage med ställvisa repor och mindre färgbortfall. Trästommen bak med missfärgningar.