BENGT LILJEDAHL armband

18K guld, längd 19 cm, vikt 22 g. Stämplat BUL, Stockholm 1969.

Konditionsrapport

Bruksslitage

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Andrén

Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken

cecilia.andren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 7 000 SEK

    Slutpris

    6 600
    642 EUR
    764 USD

    Budhistorik (10 bud)
    618 maj 22:446600SEK
    518 maj 22:436400SEK
    6A18 maj 22:416200SEK
    Acceptpris på 6 000 SEK uppnåddes